Cześć!

Mam na imię Sara i jestem certyfikowaną Konsultantką KonMari™.

Nauczę Cię świadomego odgracania przestrzeni.

Uczę jak posprzątać raz na zawsze, stosując Metodę KonMari™. 

Wspieram w trakcie procesu oczyszczania przestrzeni. Motywuję do pracy i jestem drogowskazem w sytuacjach kryzysowych. Pomagam zorganizować przestrzeń w sposób dopasowany do indywidualnych preferencji, czyli znajduję rozwiązanie, które przynosi najwięcej radości. Pomagam zmieniać codzienne nawyki, których wdrożenie sprzyja życiu w wymarzonej przestrzeni.

Stworzyłam Space Detox, aby uczyć świadomego odgracania.

Moją misją jest, abyś odkryła swoją relacje z Twoimi przedmiotami i przestrzenią. Chcę Ci pomóc posprzątać w głowie i w Twoim sercu, poprzez naukę sprzątania Twojego domu. Chciałabym, abyś odkryła stan równowagi miedzy Tobą, a Twoimi rzeczami, co pozytywnie wpłynie na wszystkie aspekty Twojego życia. Sprzątanie Metodą KonMari™ to nauka wybierania tego co daje nam szczęście, to zamykanie spraw z przeszłości i kreowanie nowego, szczęśliwego życia. Dzięki nauce porządkowania będziesz potrafiła wybierać szczęście w codziennym życiu, a ja jestem tutaj po to, aby pomóc Ci przejść tę drogę.

Metoda KonMari™ to więcej niż tylko sprzątanie.
Dzięki niej zmieniamy sposób w jaki patrzymy
na nasz stan posiadania, nasze życie i nas samych.

Żyję świadomie, lubię prostotę i życie w zgodzie z naturą. Jestem minimalistką i codziennie próbuję żyć z „mniej”.

Studiowałam biotechnologię medyczną, więc jako naukowiec teoretycznie (i z przymrużeniem oka) potrafię coś sklonować, wyhodować trzecią kończynę lub stworzyć nowy superorganizm. W praktyce, kocham zwierzęta i nie lubię przeciwstawiać się Matce Naturze, dlatego odeszłam od tej ścieżki w innym kierunku.

Od lipca 2015 roku mieszkam w małym miasteczku w Niemczech, 50 km na północ od szwajcarskiej granicy. Przyjechałam tu, żeby złamać powszechne zasady, odkryć świat i doświadczać życia. Na co dzień spawam laserowo instrumenty chirurgiczne.

Jestem perfekcjonistką i potrafię dostrzec zmiany w przestrzeni i przedmiotach, których nikt inny nie widzi. W trakcie rozmowy potrafię słuchać, ale bardzo często milczę analizując w głowie to, co właśnie zostało powiedziane. 

Kieruję się intuicją i uciszam mój umysł podczas podejmowania decyzji – tych błahych i tych wielkich.

Interesuję się tą częścią nauki, która potrafi wyjaśnić to, co uchodzi za niewidzialne, duchowe. Fizyka kwantowa, energia, wibracje. Lubię łączyć naukę z moimi zainteresowaniami i gdy odnajduję sens w połączeniu tych obu, czuję ogromną satysfakcję. Cieszę się, że nauka potrafi już udowodnić to, w co wierzę. Wtedy utwierdzam się w przekonaniu, że moja praca ma jeszcze głębszy sens, gdyż sięga poza materię.

Do tej całej mieszanki wybuchowej dodam jeszcze, że interesuje mnie temat Istot pozaziemskich i często patrzę w niebo 😉